Zástěry pro gastro provozy a služby & branding
Slušivé pracovní zástěry do pasu i s laclem. Unisex střihy. Několik délek. Více než 30 barev na výběr.
Široký výběr & branding na míru
Designové zástěry v jeansovém stylu. Laclové popruhy pro úpravu délky. Vodoodpudivé zástěry s akrylovým povrchem.
Zajišťujeme výšivky loga provozovny. Nejčastější šířka 10 cm. Umístění uprostřed na lacl. U pasové zástěry vlevo nebo vpravo do spodního rohu nebo na levé stehno. Výšivky jsou trvanlivější než potisky. Zástěry lze prát na vysoké teploty.
Merchandise - Zástěra s logem je relativně levnou položkou reklamního textilu a pracovních uniforem, chrání ostatní oděvy a představuje efektivní reklamu pro Vaši značku. Jedna velikost padne všem.
Množstevní slevy -20% přímo v košíku pro firemní zákazníky i jednotlivce. Možnost výšivky firemního loga již od 10 ks.
1 položka
-
Přidat k Oblíbeným
Zástěra s laclem Sommelier Kariban
Pracovní gastro zástěra má smyčku za krk s kovovou sponou pro nastavení délky. Velká přední kapsa s 2 přihrádkami. Rozměry popruhu: 90x76cm, kapsa na břiše: 20cm šířka, 31,5cm délka. Vhodný materiál k potisku či firemní výšivce. Vyrábí se v jedné velikosti v mnoha různých barevných kombinací.
Týden
od 299 Kč
od 247,10 Kč bez DPH